خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کندی اینترنت و روش های مقابله با آن!!! (طنز)

  به گزارش سایت "آی تی رسان" طبق جدیدترین رده بندی سال 2014 کشور ایران با سرعت 2.1 مگابایت بر ثانیه مقام 173 دنیا از میان 185 کشور جهان را کسب کرد.

  تبریک! تبریک! آورین باد بر دلاوران میهنمان. نه خداییش نسبت به پارسال پیشرفت کردیم.

  حالا ما با این حرفای خاله زنکی کار نداریم، مستقیما میریم سر اصل مطلب یعنی مقابله با کندی اینترنت یا شایدم اون ترنت. دی:

  یکی یکی روش ها رو بررسی می کنیم:

  1- آرامش و خونسردی خود را حفظ کرده، دستگاهی که با آن به اینترنت وصل می شوید را خاموش کرده، اتصالات برق و ... را از آن جدا نموده و با همان حس خونسردی آن را محکم به دیوار بکوبید. ( این روش کاملا تست شده و نتیجه ی مثبتی را به همراه دارد. )

  نکته: اگر از روش 1 استفاده می کنید دقت کنید که دستگاه هایی که بدنه ی آن ها از جنس فیبر کربن می باشد را با قدرت بیشتری به دیوار بکوبید.

  2- تمام اتصالات اینترنت را قطع کنید سپس با مراجعه به نزدیک ترین سی دی  فروشی بازی "دردسر همسایه (همسایه ی خبیث) را تهیه و در اصرع وقت نسبت به نصب و بازی کردن آن اقدام حاصل فرمایید.

  نکته: اگر می خواهید از روش 2 استفاده کنید اما به هر دلیلی امکان آن فراهم نیست می توانید به صورت عملی این بازی را انجام داده و نهایت لذت را ببرید.

  3- جهت انجام کارهای اینترنتی به کافی نت مراجعه کنید و پس از حدود ده دقیقه کار کردن با سیستم با عصبانیت از جای خود بلند شوید و با صدای نسبتا بلند به متصدی بگویید: " این چه وضعشه عاقا همش نت قطعه یه لحظه هم که وصل میشه گوگل رو هم بالا نمیاره، نخواستیم اصلا" سپس با یک ژست خاص همراه با یک عصبانیت مرموز با سرعتی به مراتب بالاتر از حالت معمولی آن کافی نت را ترک کنید و به کافی نت بعدی مراجعه کنید.

  نکته: اگر از روش 3 استفاده می کنید می بایست توجه کنید که بسته به میزان نیاز شما به اینترنت ممکن است نیاز باشد از یک تا چند کافی نت را مورد بازدید قرار دهید. دی:

  4- آدرس مورد نظر را در صفحه ی اینترنت وارد کنید، سپس سیم اینترنت را خم کنید و 10 الی 15 ثانیه (بسته به سرعت نت) در همان حالت نگه دارید، سپس همزمان با رها کردن سیم اینترنت دکمه ی enter را بزنید. ( خودم همین الان دارم از همین روش استفاده می کنم دی: )

  نکته: اگر از روش 4 استفاده می کنید دقت کنید که نگه داشتن سیم اینترنت را بیشتر از 15 ثانیه طول ندهید زیرا ممگن است سیم اینترنت پاره شود و امواج وایرلس کم سرعت و در عین حال مخرب و سرطان زا فضای اتاق را به خود اختصاص دهند.

  هشدار: تمام عواقب احتمالی این سری از آموزش ها به عهده ی خود شما می باشد. ( نگید نگفتی هااا )


  این مطلب تا کنون 7 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اینترنت ,استفاده ,نکته ,بازی ,مراجعه ,ثانیه ,مراجعه کنید ,دیوار بکوبید ,
  کندی اینترنت و روش های مقابله با آن!!! (طنز)

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر